/images/ssc_top_5.jpg

He's Got The Look!

1 juli 2010 av Campredaktionen

BLOG_DAG_5_1

Grymt drag i raketstadium (ok, RacketStadion, men i deltagaremun heter det inte så... bara så ni vet) där innebandy visar vad man kan göra med en klubba och en boll med hål i. Ok?

 

3 kommentarer för “He's Got The Look!”



  1. Alexander säger:
    Thats me :p

  2. Coolaste oliia säger:
    klart <3

  3. emma säger:
    haha

Kommentera:

Namn:  
Epost:  
Url:
Kommentar:  
 

Bloggarkivet

Galleriet

Se vad som händer på Campen i vårt uppdaterade galleri. Här kan du få ta del av nya bilder varje dag under Campen.

Och du, missa inte veckans film!

+ Till galleriet

Huvudsponsorer

+ Se våra sponsorer

Aktuellt

2010-07-27 14:56

Kvarglömt/upphittade saker

Allt kvarglömt/upphittade saker från Campenveckorna finns hos KFUM i Norrköping. Ni når dom på telefonnummer 011-106155.

2010-07-14 19:32

T-shirtbeställning

Sista dagen för beställning av t-shirt med tryck för vecka 4 var i tisdags klockan 12.00. Ni som ännu inte hunnit beställa tröjan kan givetvis beställa den på plats på söndag och tröjan kommer då att levereras till vår campbutik i början av nästa vecka.

2010-06-09 13:55

Fel pris på några av Camp produkterna

Linnet kostar 79 kronor, shortsen 129 kronor. Linne+short kostar 179 kronor inte 299!

2010-05-14 08:24

Välkomstbrev

Under vecka 22 kommer vi att skicka ut ett välkomst/informationsbrev via post till alla anmälda deltagare som innehåller allt ni behöver veta inför sommarens campvecka.

2010-04-28 10:31

Slutavgift

Nu är det dags att betala in slutavgiften ( 30/4 2010). Slutavgiften för vecka 1-4 är 2295 kronor och för extraveckan är 1995 kronor. Är ni fler deltagare anmälda inom samma familj betalar ni fullpris för första barnet och 1495 kronor för andra, tredje barnet, detta gäller oavsett vilken vecka ni är anmälda till. Slutavgiften betalas in till vårt bankgironummer som är 5098-5357. Ange ert bokningsnummer som referens (finns på den bokningsbekräftelse ni fått skickad till er via mail). Saknar ni bokningsnummer anger ni för och efternamn för deltagaren som referens på er betalning. OBS! Anmäler man sig efter 1 april ska hela betalningen ske 14 dagar efter ni fått bokningsbekräftelse.

+ Arkivet



Stadium